اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

آغاز مشارکت شاهین شهر در “طرح ملی کاشت یک میلیارد اصله نهال کشوری” با حضور استاندار اصفهان

استاندار اصفهان در صبحگاه بیست و سومین روز از آبانماه با حضور در شهرستان شاهین شهر و میمه و با کاشت بذر درختچه های بادام کوهی، آغازگر اجرای “طرح ملی و جهادی کاشت یک میلیارد اصله نهال در کشور” شد.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری در این خصوص اظهار داشت : طرح ملی و جهادی کاشت یک میلیارد اصله نهال در کشور که قرار است در مدت ۴ سال دولت سیزدهم اجرایی گردد، امروز با حضور دکتر سید رضا مرتضوی؛ استاندار محترم اصفهان و هیأت همراه در شهرستان شاهین شهر و میمه آغاز شد.

آغاز مشارکت شاهین شهر در "طرح ملی کاشت یک میلیارد اصله نهال کشوری" با حضور استاندار اصفهانسید محمدرضا کاظمی طبا افزود: مقرر گردیده مرحله اول اجرای این طرح در شهرستان با همکاری صنایع و ادارات منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان ، طی دو ماه آینده و در وسعتی بالغ بر ۱۰۰۰ هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان عملیاتی گردد.

لازم به ذکر است که در مرحله اول اجرای این طرح: حدود ۵۰۰ هکتار با همکاری هلدینگ شرکت پترو پالایش نفت اصفهان و حدود ۵۰۰ هکتار با همکاری مجتمع پتروشیمی ، شهرک صنعتی مورچه خورت ، شهرک سنگ لایبید ، مرکز پشتیبانی نیروی زمینی سپاه و… پوشش داده خواهد شد.

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *