اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

زمین ساخت ۵۰۰ واحد مسکونی ویلایی طرح نهضت ملی مسکن وزوان واگذار شد

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه از واگذاری زمین جهت ساخت مسکن ویلایی تک واحدی برای ۵۰۰ متقاضی شهر وزوان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: در شهر وزوان از متقاضیانی که برای طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند ۸۰۰ متقاضی پس از بررسی و پالایش لازم، تایید نهایی شدند که تا کنون زمین به ۵۰۰ متقاضی برای ساخت مسکن ویلایی تک واحدی واگذار شده است.

وی با بیان اینکه در شهر وزوان ، ۲۰ هکتار زمین در مرحله الحاق به محدوده شهری قرار دارد گفت: در شهر میمه نیز زمین برای ۱۳۶ متقاضی واجد شرایط در طرح نهضت ملی مسکن تامین شده و الحاق ۱۳ هکتار به محدوده شهری برای کسری زمین این شهر نیز در دست پیگیری و انجام است.

صادق حاجی ریاست اداره مسکن و شهرسازی شهرستان  شاهین شهر و میمه

وی ادامه داد : در خصوص وضعیت طرح نهضت ملی مسکن شهرهای این شهرستان اظهار کرد: شهرستان شاهین شهر و میمه دارای ۶ شهر شاهین شهر، گز، گرگاب، وزوان، میمه و لایبید است که در شهر اقدامات لازم برای طرح نهضت ملی مسکن اجرا و یا در حال پیگیری است.

صادق حاجی افزود: در شهر شاهین شهر بیش از ۵۲ هزار نفر برای این طرح ثبت نام کردند که پس از پالایش های لازم، ۱۱ هزار و ۵۰۰ متقاضی تایید نهایی شدند و در حال حاضر نیز برای بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ متقاضی تامین زمین شده و برای سایر متقاضیان پیگیری های لازم برای تامین زمین در دست اقدام است.

حاجی با اشاره به اینکه در شهر لایبید حدود ۱۰۰ متقاضی تایید نهایی شدند که برای آنان تامین زمین انجام شد عنوان کرد: در شهرهای گز و گزگاب با توجه به فقدان زمین دولتی از طریق توافق با مالکین در حال پیگیری هستیم که در حال حاضر نیز توافق ۲۰ هکتاری انجام شده تا به زودی به محدوده شهری الحاق و زمین به متقاضیان این ۲ شهر تخصیص داده شود.

شهرستان شاهین شهر و میمه در فاصله ۲۰ کیلومتری شهر اصفهان واقع شده و دارای ۲ بخش است. این شهرستان در مسیر کریدور اصفهان به تهران و بین ۲ بزرگراه آزادگان و معلم است که روزانه بیش از ۸۰ هزار معادل سواری در این مسیر تردد دارند. همچنین وسعت شهرستان شاهین شهر و میمه بالغ بر ۶ هزار و ۱۰۰ کیلومتر مربع است.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *