اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

جرائم و تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه شهرستان شاهین شهر و میمه با دقت رصد خواهد شد

فرماندار شاهین شهر : هدف از تشکیل ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان ؛ کمک به برگزاری یک انتخابات پرشور و سالم در سایه امنیت کامل است.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA  صبح امروز ؛ جلسه ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور فرماندار شاهین شهر در سمت ریاست ستاد برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار در محل دادگستری شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار گردید.

سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار شاهین شهر در این جلسه ؛ هدف از تشکیل ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرایم و تخلفات انتخاباتی شهرستان را کمک به برگزاری یک انتخابات پرشور و سالم در سایه امنیت کامل دانست.

ستاد پیشگیری و رسیدگی به جرائم و تخلفات انتخاباتی در حوزه انتخابیه شهرستان شاهین شهر و میمه تشکیل شدوی خاطر نشان کرد: ” مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب فرد اصلح از تأکیدات رهبر معظم انقلاب مد ظله العالی است، بنابراین لازم است تمامی نهادها، دستگاه ها، مسئولان امر انتخابات، صدا و سیما و… زمینه انتخاباتی سالم، پرشور و همراه با مشارکت عمومی را فراهم آورند.

  • اهم وظایف این ستاد عبارتند از:

پایش و رصد مداوم و مستمر کلیه اقدامات و فعالیت های انتخاباتی و اتخاذ تدابیر و تمهیدات پیشگیرانه ضروری با هدف پیشگیری از جرایم انتخاباتی

ایجاد هماهنگی بین دستگاه ها و نهادهای عضو ستاد در جهت پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی

تبیین و تعیین برنامه های پیشگیرانه و نحوه اجرای آنها در زمینه پیشگیری از جرایم احتمالی

اطلاع رسانی، تشریح و توضیح مفاد قانون و جرایم و مجازات های قانونی از طریق رسانه های جمعی با هدف ارتقاء آگاهی های عمومی، کاهش و پیشگیری از بروز جرایم انتخاباتی

انعکاس رسمی اقدامات مجرمانه دستگاه ها نهادها یا اشخاص به مراجع صالح و…

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *