اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

ناکامی سوداگر مرگ در قاچاق ۵۰ کیلوگرم تریاک توسط پلیس شاهین شهر

با هوشیاری و کنترل و اقدام به موقع پلیس شهرستان شاهین شهر و میمه قاچاقچی مواد مخدر که قصد حمل ۵۰ کیلوگرم مواد افیونی را با جاسازی در یک خودروی سواری داشت، در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری شینا | SHINNA ؛ از فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، با هوشیاری پلیس این شهرستان ، خودروی حامل ۵۰ کیلوگرم تریاک جاساز شده در خودروی پژو پارس که از جنوب شرق کشور عازم تهران بود، در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان مورد بازرسی قرار گرفت و محموله مواد مخدر کشف ، قاچاقچی بازداشت شده و ناکام ماند.

کسف 50 کیلوگرم تریاک جاساز شده در خودروی شخصی پلیس شاهین شهر

سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر و برخورد با سوداگران مرگ، ماموران انتظامی شهرستان هنگام کنترل خودرو های عبوری در محور مواصلاتی مورچه خورت به یک دستگاه سواری پژو پارس که از جنوب شرق کشور عازم تهران بود، مشکوک و آن را طی یک عملیات ضربتی متوقف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به دستگیری یک نفر سوداگر مرگ در این عملیات خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی مقدار ۵۰ کیلو گرم تریاک، که به طرزی ماهرانه داخل خودرو جاساز شده بود کشف شد.

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *