تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

شنا در استخر کشاورزی گرگاب جان تبعه افغانستانی ۲۵ ساله را گرفت

نگهبان تبعه افغانستان پمپ آب یک استخر کشاورزی در صحرای محمود آباد گرگاب سی ام تیرماه ۹۹ در استخر غرق شد

به گزارش شاهین شهری – پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه به از سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در مورخ ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ساعت ۱۲:۱۴ با اعلام غرق شدن جوان در استخرآب کشاورزی واقع در گرگاب صحرای محمود آباد به وقوع پیوست.

سر آتش نشان علیرضا ابراهیمی فرمانده عملیات اعلام کرد:
به محض حضور در محل با تجمع افراد و اعلام اینکه  نگهبان پمپ آب استخر مفقود گردیده و احتمال دارد که در درون استخر غرق شده باشد امدادگران به همراه تیم غواصی سریعا با رعایت نکات ایمنی وارد عمل شده و با استفاده از تجهیزات تخصصی غواصی وارد آب و پس از جستجو، پیکر بی جان جوان را در زیر آب یافته و به بالا انتقال دادند.

شنا در استخر کشاورزی جان تبعه افغانستانی 25 ساله را گرفت

آتش یار دوم مرتضی جهانگیری وقت نیز در این رابطه گفت :
در پی اعلام حادثه سریعا تیم عملیات و تیم غواصی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی به محل حادثه اعزام و پس از بررسی چگونگی بروز حادثه و ارزیابی موقعیت غواصان با حمایت وارد استخر آب شدند پس از جستجو و یافتن بدن بی جان جوان ۲۵ساله  را از استخر خارج و در اختیار عوامل اورژانس ونیروهای انتظامی قراردادند.

آتش پاد دوم مجتبی رستمی مدیر عامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی در این رابطه گفت :
 نصب نرده بان شناور دایم، وجود طناب نجات، وسایل کمک‌های اولیه و مجهز شدن استخر به تیوپ به تعداد مناسب در داخل استخر‌های با عمق بالای یک و نیم متر  و جلوگیری جدی از تردّد افراد غیر مسئول در محوطه استخر‌ها، از ویژگی‌های یک استخر کشاورزی استاندارد است.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

نگهبان سارق شاهین شهر دستگیر شد | + جزئیات بازداشت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری یک نگهبان سارق در این شهرستان خبر داد| وی اموال محل نگهبانی را به سرقت برده و متواری گردیده شده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *