تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

لوله گذاری جهت توسعه شبکه آبرسانی منطقه صنعتی گرگاب آغاز شد

با هدف توسعه شبکه آبرسانی، عملیات اجرای ۱۲۰۰ متر لوله گذاری آب به منطقه صنعتی شهر گرگاب آغاز شد.


به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از آبفای شاهین شهر، این عملیات با همکاری شهرداری گرگاب و با هدف توسعه شبکه آب و نصب و واگذاری ۴۰۰ فقره انشعاب آب به کارگاه‌های صنعتی در حال اجرا است.

گفتنی است این عملیات به طول ۱۲۰۰ متر و اجرای لوله در قطرهای ۲۰۰،۱۶۰ و۹۰ میلی متر پلی اتیلن در عمق حفاری ۱.۲۰ در حال اجرا است.۱۴۰۰/۰۳/۲۵ آبفا شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:
http://instagram.com/shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

جلسه قرارگاه محرومیت زدایی شهرستان شاهین شهر و میمه به ریاست معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید.

جلسه قرار گاه محرومیت زدایی شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شین نا از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه امروز 1402/02/24 جلسه قرارگاه محرومیت زدایی این شهرستان به ریاست "محسن باقری" معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری این شهرستان و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه در خصوص تکالیف دستگاه‌های متولی در موضوع محرومیت زدایی برابر دستورالعمل ابلاغی تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ گردید. آبرسانی به مناظق محروم ، پیگیری آسفالت جاده های روستایی ، ساخت منازل محرومین ، ایجاد اشتغال و رشد تولید از طریق توسعه طرح های اقتصادی و وام های اشتغال زایی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.