ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

حفظ کیفیت فضای سبز شهری در تابستانی گرم و کم آب!

ارسال با:

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر، مهندس علی عرب ریاست این سازمان شرایط و مشکلات نگهداری فضای سبز شاهین شهر در تابستان سال جاری اعلام نمودند.

مهندس عرب بیان نمود که فضای سبز یکی از مهمترین نمودهای عملکرد شهری به شمار می‌رود که علاوه بر زیبایی بخشیدن به منظر شهری در تقویت روحیه و شادابی شهروندان نیز تأثیرگذار است.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر افزود: امسال بحران کم آبی و گرمای شدید هوا، نگهداری مطلوب فضای سبز را با مشکل جدی مواجه نموده، به طوری که منابع آب در اختیار در حدود دو سوم نیاز واقعی فضای سبز در شرایط عادی می باشد.

مهندس علی عرب ادامه داد که برای مدیریت شرایط موجود، با پیش بینی های لازم سعی شد در انتخاب گل و گیاهان از گونه های مقاوم به شرایط اقلیمی شاهین شهر استفاده شود.

مدیر عامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر ادامه داد که برای به حداقل رساندن اثرات تنش های مذکور پرسنل خدوم فضای سبز بصورت شبانه روزی در تلاش هستند.

وی به تمهیدات بکارگرفته شده اشاره نمود و بیان کرد بر اساس برنامه ریزی های انجام شده با انجام آبیاری در ساعات خنکی هوا، شستشوی درختان، مدیریت بهینه مصرف آب و همچنین کنترل و مبارزه به موقع با آفات و بیماریهای گیاهی از وارد آمدن خسارت به فضای سبز جلوگیری می‌نمایند.

ایشان در پایان از حمایت های شهردار محترم و زحمات کارکنان و کارگران زحمت کش فضای سبز تشکر و قدردانی نمود

و همچنین از شهروندان محترم شاهین شهر درخواست نمودند با امتناع از نشستن بر روی سطوح چمن کاری شده، پرسنل فضای سبز را در نگهداری هر چه بهتر فضای سبز یاری نمایند.

در پایان برخی تصاویر مربوط به کیفیت فضای سبز حفظ شده در تابستان گرم را به روایت تصویر می توانید مشاهده نمایید.

حفظ فضای سبز شاهین شهر – فضای سبز شاهین شهر در تابستان

۱۴۰۰/۰۴/۲۲ سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه اجتماعی و مدیریت شهری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

با فعالیت شبانه روزی سعی در اصلاح و بهبود شرایط حفظ و نگهداری فضای سبز نموده ایم.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر:
با فعالیت شبانه روزی سعی در اصلاح و بهبود شرایط حفظ و نگهداری فضای سبز نموده‌ایم

عرب اظهار داشت: به منظور اجرای صحیح عملیات های اجرایی ذکر شده ضمن بازدید های میدانی از عرصه های فضای سبز، با بهره گیری از تجربه های اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان و مرکز تحقیقات کشاورزی استان، محدودیت های موجود در کمیته راهبردی سازمان با حضور مدیران و کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفته و عملیات های اجرایی به صورت علمی و اصولی برنامه ریزی و اجرا می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *