تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

هزار و ۲۰۰ متر مربع از فضای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با کمک ۳ میلیارد ریالی خیران زیرسازی، تسطیح و آسفالت شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر عنوان کرد: با توجه به تکمیل مجموعه کارگاه‌های شهید فخری‌زاده واحد شاهین‌شهر، مراحل زیرسازی، تسطیح و آسفالت خیابان دسترسی به این کارگاه‌ها به همت خیران شهر انجام شد.

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

عبدالرسول مستأجران اظهار کرد که در این عملیات عمرانی ۵۰ کامیون خاک ماکادوم و بیس، ماشین‌آلات زیرسازی و تسطیح شامل گریدر، غلتک و آبپاش و آسفالت به مساحت یکهزار و ۲۰۰ متر مربع انجام شده و ارزش ریالی کمک‌های اهدایی به دانشگاه ۳ میلیارد ریال بوده است. که از همه عوامل و خیران دست‌اندرکار بابت این امر خداپسندانه که باعث رفاه دانشجویان دانشگاه می‌شود، قدردانی می‌کنیم.

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهرمشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

۱۴۰۰/۰۵/۲۱ – شاهین شهری ( دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه علم و فناوری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار علم و فناوری شاهین شهر,خبرهای علم و فناوری شاهین شهر,شاهین شهر, شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین 1402 | گزارش تصویری

پیاده روی شاهین شهری ها در اربعین ۱۴۰۲ | گزارش تصویری

این مراسم روز چهارشنبه پانزدهم شهریورماه ۱۴۰۲ ه.ش. مصادف با اربعین حسینی (ع) ، ساعت ۸ صبح با تجمع در پارک انقلاب (بانک استان) ، در جوار مزار شهدای گمنام شاهین شهر و با قرائت زیارت عاشورا و زیارت آل یاسین آغاز و در ادامه ساعت ۹ صبح پیاده روی به سمت بهشت معصومه سلام الله علیها انجام شد. در طول مسیر عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین جهت خدمت رسانی با پخش نذورات ارادت خودت را نسبت به به زائرین قافله عشق آن حضرت ابراز نمودند و زائرین قافله عشق پس از حضور و گرامیداشت و ادای احترام به شهدای گرانقدر، در جوار گلستان شهدای شاهین شهر به عزاداری سالگرد چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) و خاندان پاکش پرداخته و نماز جماعت ظهر و عصر روز اربعین را به اقامه "حجت الاسلام و المسلمین باقریان" امام جمعه شاهین شهر بجای آوردند. شایان ذکر است به منظور حال رفاه شهروندان اتوبوس هایی برای جابجایی به سمت پارک انقلاب در نقاط مختلف شهر به شرح ذیل تدارک دیده شده بود که پس از انجام مراسم نیز نسبت به بازگشت شرکت کنندگان اقدام نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *