اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

هزار و ۲۰۰ متر مربع از فضای دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر با کمک ۳ میلیارد ریالی خیران زیرسازی، تسطیح و آسفالت شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر عنوان کرد: با توجه به تکمیل مجموعه کارگاه‌های شهید فخری‌زاده واحد شاهین‌شهر، مراحل زیرسازی، تسطیح و آسفالت خیابان دسترسی به این کارگاه‌ها به همت خیران شهر انجام شد.

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

عبدالرسول مستأجران اظهار کرد که در این عملیات عمرانی ۵۰ کامیون خاک ماکادوم و بیس، ماشین‌آلات زیرسازی و تسطیح شامل گریدر، غلتک و آبپاش و آسفالت به مساحت یکهزار و ۲۰۰ متر مربع انجام شده و ارزش ریالی کمک‌های اهدایی به دانشگاه ۳ میلیارد ریال بوده است. که از همه عوامل و خیران دست‌اندرکار بابت این امر خداپسندانه که باعث رفاه دانشجویان دانشگاه می‌شود، قدردانی می‌کنیم.

مشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهرمشارکت ۳ میلیاردی خیّران در بخش عمران دانشگاه آزاد اسلامی شاهین‌شهر

۱۴۰۰/۰۵/۲۱ – شاهین شهری ( دانشگاه آزاد اسلامی شاهین شهر )

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
گروه علم و فناوری

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.i r

خبرهای شاهین شهر,خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار شاهین شهر,اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه,اخبار علم و فناوری شاهین شهر,خبرهای علم و فناوری شاهین شهر,شاهین شهر, شاهین شهری,وب سایت شاهین شهر,وب سایت شاهین شهری, پایگاه خبری شاهین شهر,پایگاه خبری شاهین شهری,کانال خبری شاهین شهر,کانال اخبار شاهین شهر

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

۲۱۰ میلیون تومان کلاهبرداری از ۲ شهروند شهرستان شاهین شهر در قالب آگهی فروش خودرو

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از وقوع دو فقره کلاهبرداری جمعاً به مبلغ 210 میلیون تومان از شهروندان این شهرستان در قالب آگهی خودرو در سایت دیوار خبر داد. ◾ وی افزود در این روش افراد سودجو با شماره تماس‌های متفرقه آگهی‌ فروش فوری خودرو با قیمتی مناسب و وسوسه انگیز را در این سایت ها بارگذاری که پس از تماس خریداران با آنها با ادعاهای دروغین مبنی بر تعداد زیاد مشتریان مبالغی زیادی را به عنوان بیعانه درخواست و پس از انتقال وجه توسط خریداران به حساب اعلامیشان دیگر پاسخگوی تماس آنها نیستند. ◾ این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در بعضی مواقع کلاهبرداران برای جلب اعتماد مردم عکس هایی از مدارک خودرو را برای خریداران ارسال می‌کنند که این مدارک تماماً جعلی می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *