اخبار ویژه

آخرین نوشته ها

۱۷ رد صلاحیت و ۱۹ عدم احراز از ۷۵ داوطلب حوزه انتخابیه شاهین شهر و میمه و برخوار

سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه

🔶 فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه از تائید صلاحیت 25 نفر از داوطلبین این حوزه انتخابیه توسط هیات نظارت جهت حضور در انتخابات سال 1402 مجلس شورای اسلامی خبر داد. 🔶 ضمناً ۱۷ نفر از داوطلبین عدم تایید و ۱۹ نفر عدم احراز را از هیات نظارت کسب نمودند که می توانند برابر قانون اعتراض خود را پیگیری نمایند.

متن کامل را ببینید

محسن باقری معاونت آموزش و پرورش شاهین شهر را بر عهده گرفت

محسن باقری معاون برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شاهین شهر شد.

طی حکمی از سوی "مهدی قربانی" مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر، "محسن باقری" به سمت معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش شاهین شهر منصوب شد. باقری دبیر زبان مدارس شاهین شهر و در استخدام وزارت آموزش و پرورش می باشد که در یک سال گذشته به عنوان معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه فعالیت داشت و باتوجه به پایان مدت یکساله ماموریت وی از جانب وزارت آموزش و پرورش به وزارت کشور و نیاز آموزش و پرورش به خدمات نامبرده بنا به پیشنهاد مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه مدیریت اداره آموزش و پرورش شاهین شهر منصوب شد.

متن کامل را ببینید

معاون برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری شاهین شهر بدلیل منع قانونی عزل شد

محسن باقری معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهر ، " سید محمدرضا کاظمی طبا " فرماندار شهرستان شاهین شهر در پایان جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه پنجشنبه دوم شهریورماه ۱۴۰۲ میمه از پایان همکاری محسن باقری در سمت معاونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه با فرمانداری شهرستان خبر داد. فرماندار شاهین شهر دلیل برکناری محسن باقری را محدودیت قوانین آموزش و پرورش در بکارگیری ایشان ذکر کرد. محسن باقری که در استخدام وزارت آموزش و پرورش و شاغل به کار در شاهین شهر بود، حدود یکسال پیش به عنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب گردیده بود، لیکن بدلیل محدودیت های قانونی موجود از سمت فعلی خود عزل گردیده و به معاونت توسعه مدیریت و منابع آموزش و پرورش شهرستان شاهین شهر و میمه منصوب گردید.

متن کامل را ببینید

تمدید لایحه برنامه ششم توسعه به جای تصویب برنامه هفتم

برنامه هفتم توسعه لایحه هفتم برنامه توسعه

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری حسینعلی حاجی دلیگانی ، درباره زمان ارائه لایحه برنامه هفتم توسعه به مجلس، اظهار داشت: هنوز زمان دقیق ارائه لایحه برنامه هفتم توسعه به مجلس مشخص نیست و با توجه به اینکه چندین بار این موضوع لغو شد، نمی‌توان پیش‌بینی کرد که به طور دقیق چه زمانی این لایحه به مجلس ارائه می‌شود. ◻ وی با اشاره به اینکه چندین بار از طرف دولت اعلام شد که قرار است لایحه برنامه هفتم توسعه به مجلس ارائه شود، اما هر بار بنا به دلیلی این موضوع اتفاق نیفتاد، گفت: یک بار همزمان با جلسه رأی اعتماد وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش اعلام شد که قرار است این لایحه به مجلس ارائه شود، یک بار اعلام شد که دولت منتظر انتخابات هیئت رئیسه مجلس است و پس از آن لایحه را به مجلس ارائه می‌دهد و یکشنبه این هفته هم قرار بود لایحه برنامه هفتم توسعه به مجلس ارائه شود که نشد. ◻ نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید دولت هر چه زودتر لایحه برنامه هفتم توسعه را به مجلس شورای اسلامی ارائه کند تا ما هم در موعد مقرر آن را بررسی و تصویب کنیم. ◻ حاجی دلیگانی با بیان اینکه مجلس حداقل شش ماه فرصت می‌خواهد تا برنامه هفتم توسعه را بررسی کند و به سرانجام برساند، گفت: در کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه حداقل یک ماه زمان لازم است که این لایحه بررسی شود، حداقل ۴۰ روز هم بررسی برنامه هفتم توسعه در صحن مجلس زمان می‌برد. در ادامه مصوبات مجلس به شورای نگهبان ارسال می‌شود و ما باید ایرادات شورای نگهبان را هم بررسی و اصلاح کنیم و در مجموع فکر می‌کنم بررسی برنامه هفتم توسعه شش ماه وقت می‌برد. ◻ وی اظهار داشت: با توجه به اینکه شهریور ماه اعتبار قانونی برنامه ششم توسعه به اتمام می‌رسد، ما باید لاجرم قانون برنامه ششم توسعه را یک بار دیگر تمدید کنیم چرا که بعید است تا آن زمان برنامه هفتم توسعه آماده شود.

متن کامل را ببینید