ادای احترام وزیر آموزش و پرورش به مقام شهدای شاهین شهر

صبح امروز پنجشنبه ۲۶ خردادماه، پس از استقبال مسولین شهرستان شاهین شهر و میمه از وزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه؛ ایشان با حضور در گلستان شهدا ادای احترام و تجدید میثاق نمودند.

رئیس جمهور و هیأت همراه صبح پنجشنبه در بیست و پنجمین سفر استانی هیئت دولت وارد اصفهان شدند. یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش دولت سیزدهم در این سفر به عنوان نماینده تام‌الاختیار رئیس جمهور در شهرستان شاهین شهر و میمه حاضر شد.

وزیر آموزش و پرورش در گلزار شهدای شاهین شهر | اخبار شاهین شهر | پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه | شاهین شهری

به گزارش پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه | شاهین شهری امروز ( پنجشنبه،۲۶ خرداد)   پس از استقبال جمعی از مسولین از ووزیر آموزش و پرورش و هیئت همراه با حضور در در گلزار شهدای بهشت معصومه (س) شاهین شهر با گل افشانی و غبارروبی از قبور شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای امنیت و سلامت این شهرستان به مقام شامخ آن‌ها ادای احترام و با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق و بر پیروی قاطعانه از فرامین مقام معظم رهبری تاکید کرد.

وزیر آموزش و پرورش در این سفر علاوه ‌بر بازدید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان شاهین‌شهر و میمه، چند طرح‌ عمرانی را نیز افتتاح و با شهروندان این شهر ملاقات مردمی خواهد داشت و در شورای اداری شهرستان شرکت می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش در گلزار شهدای شاهین شهر | اخبار شاهین شهر | پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه | شاهین شهری

شایان ذکر است در این سفر نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه دیگر مسئولان استانی و شهرستانی وزیر آموزش و پرورش را همراهی می‌کنند.

بازدید از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها، مراکز مختلف صنعتی، خدماتی و رفاهی شهرستان شاهین‌شهر و میمه، افتتاح برخی از طرح‌های عمرانی و شرکت در نشست‌ شورای اداری شهرستان و ملاقات مردمی ازجمله برنامه‌های نماینده هیئت دولت در شهرستان شاهین‌شهر و میمه است.

 

دیدگاه خودتان را در خصوص این مطلب در بخش پایین این صفحه ( قسمت دیدگاه ) با سایر بازدیدکنندگان به اشتراک بگذارید …

۱۴۰۱/۰۳/۲۶
شاهین شهری
پایگاه خبری شهرستان شاهین شهر و میمه
کار گروه اجتماعی و مدیریت شهری

جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه را در رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری بخوانید

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

عطر افشانی گلزار شهدای شاهین شهر در هفته نیروی انتظامی

عطر افشانی گلزار شهدای شاهین شهر در هفته نیروی انتظامی

در این مراسم معنوی که با حضور نیروهای نظامی و مسؤولان ادارات و نهادهای شاهین شهر برگزار گردید، حضار با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل بر مزار پاک و مطهر شهداء، با آرمان های والای معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) ، شهیدان والامقام و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تجدید میثاق نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید