تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

درختان شاهین شهر مجهز به پلاک هوشمند خواهند شد

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر از آغاز طرح پلاک کوبی و شناسنامه دارکردن درختان شهر با هدف دستیابی به بانک اطلاعات جامع از درختان و حفظ و گسترش فضای سبز خبر داد.

درختان شاهین شهر مجهز به پلاک هوشمند خواهند شد - پلاک کوبی درختان - پلاک هوشمند درختانبه گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA از سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر، کاووس حقانی | ریاست سازمان مذکور با اشاره به اینکه درختان در فضای سبز شهری از اهمیت بالایی برخوردار هستند افزود : در این راستا طرح پلاک کوبی و شناسنامه‌دار کردن درختان شهر با هدف دستیابی به بانک اطلاعات جامع درختان و حفظ و گسترش فضای سبز در شاهین شهر آغاز شده است.

حقانی ادامه داد : این طرح برای مدیریت بهینه درختان بصورت مکان مند تهیه شده است و لذا قابلیت آن را دارد که شهروندان با حضور در محل قرار گرفتن درختان، با استفاده از تبلت یا موبایل به اطلاعات درختان دسترسی داشته باشند.

ریاست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر، از دیگر مزایای شناسنامه دار شدن درختان را جلوگیری از قطع غیر قانونی، مدیریت آنلاین درختان، مشخص کردن سن درخت، تعداد و انواع گونه، شناسایی آفات و بیماری های گیاهی، اطلاعات مکانی و … عنوان نمود.

کاووس حقانی در پایان ضمن اشاره به اهمیت نقش مشارکت شهروندان در حفظ و نگهداری فضای سبز شهری، از شهروندان درخواست نمود ، جهت همکاری با شهرداری در صورت مشاهده هر گونه تخلف در خصوص آسیب زدن به درختان و فضاهای سبز شهری، از طریق شماره ۱۳۷ کارشناسان شهرداری را مطلع نمایند.

پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA
کارگروه مدیریت شهری | ۱۴۰۱/۰۶/۰۹

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

تودیع و معارفه معاون عمرانی شهرداری شاهین شهر 1402

سید رسول موسویان معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر شد

آیین تودیع و معارفه معاون حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر با حضور شهردار، رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه، برخی از اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مدیران ادارات شهر، معاونان و مدیران شهرداری برگزار گردید. در این آیین با حکم «سعید ابریشمی راد» شهردار شاهین شهر سید رسول موسویان به عنوان معاون جدید حوزه فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر منصوب و از خدمات مجید طرفه تابان معاون سابق تقدیر به عمل آمد. شهردار شاهین شهر در این آیین با اشاره به اینکه حوزه عمران حوزه اجرایی همه سیاستهای توسعه شهری در تمام بخشها است گفت: در همه مأموریت‌های محوله اصلی شهرداری که به ارتقاء کیفیت زندگی مردم برمی گردد، مجری آنها حوزه عمران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *