بیش از ۵۷۰ عنوان برنامه برای بزرگداشت دهه فجر شهرستان شاهین شهر و میمه |۱۴۰۱

ارسال با:

فرماندار شاهین شهر از تشکیل ۲۰ کمیته تخصصی و ۵ ستاد شهری برای برگزاری ۵۷۰ عنوان برنامه بزرگداشت دهه فجر در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد.

سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه در جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: رویکرد برگزاری برنامه ها،جشن ها و فعالیت‌های مختلف در جای جای شهرستان همراه با ایجاد فضایی نشاط‌ آفرین،دارای محتوا، همراه با ابتکار و نوآوری با محوریت مردم و تسهیل‌گری مسئولان در امور باشد.

فرماندار شاهین شهر از تشکیل ۲۰ کمیته تخصصی و ۵ ستاد شهری برای برگزاری ۵۷۰ عنوان برنامه بزرگداشت دهه فجر در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد

وی با تاکید برفضاسازی مناسب این ایام، دهه فجر را فرصتی مغتنم برای تبیین دستاوردهای انقلاب و همچنین بیان اهداف آن به جوانان دانست و اظهار داشت: بهترین بررسی و تحلیل در ارتباط با انقلاب، در بیانیه گام دوم انقلاب مطرح شده است و بر این اساس رهبر معظم انقلاب ضمن ارائه تحلیلی از گذشته و حال انقلاب، نقشه راه پیش روی کشور را هم به همه معرفی فرموده‌اند.

وی از تشکیل ۲۰ کمیته تخصصی و ۵ ستاد شهری برای برگزاری برنامه های بزرگداشت دهه فجر در شهرستان شاهین شهر و میمه خبر داد و گفت: تاکنون بالغ بر ۵۷۰ عنوان برنامه در این خصوص پیش بینی گردیده است.

فرماندار با اشاره به اهمیت انعکاس عملکرد دستگاه‌های اجرایی برای افکار عمومی خاطر نشان نمود: مسولان ادارات و نهادهای دولتی موظفند در راستای امیدآفرینی در جامعه، گزارش عملکرد و اقدامات اساسی و مؤثر در طی ۴۴سال پس از پیروزی انقلاب را به بهترین شکل و گسترده برای مردم تبیین و تشریح کنند.

دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران ، بازدید مسئولین از نقاط کمتر برخوردار شهرستان ، برگزاری زنگ انقلاب در ۶ شهر شهرستان و تلاش در پیگیری و رفع مشکلات مردم از جمله تاکیدات فرماندار در این جلسه بود.

جالب است! ببینید:

برگزاری شب شعر دهه فجر با مشارکت انجمن های ادبی شاهین شهر

نمایشگاه نقاشی و خوشنویسی در نگارخانه آفتاب شاهین شهر

نمایش ۶۲ اثر هنری از بانوان هنرمند شاهین شهری به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن

افتتاح نمایشگاه صنایع دستی هنرمندان شاهین شهری

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

در هشتمین روز دهه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی (20 بهمن ماه 1401 ) ساعت 15 ،همایش دوچرخه سواری ویژه پسران نوجوان از میدان امام حسین (ع) تا مزار شهدای شهرستان در بهشت معصومه از مسیر بلوار شهید منتظری برگزار می شود.

اطلاعیه همایش دوچرخه سواری پسران نوجوان شاهین شهری به مناسبت گرامیداشت دهه فجر

در هشتمین روز دهه گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی (20 بهمن ماه 1401 ) ساعت 15 ،همایش دوچرخه سواری ویژه پسران نوجوان از میدان امام حسین (ع) تا مزار شهدای شهرستان در بهشت معصومه از مسیر بلوار شهید منتظری برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *