تجلیل از خانواده شهید مدافع وطن در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس شاهین شهر

ارسال با:

به مناسبت مقارن شدن سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم با اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس برگزار شده شاهین شهر اصفهان، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری در طی برگزاری اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس در شاهین شهر، طی آیینی با حضور نادرآخوندی یزدی | مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان ، سید محمدرضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه ، حجت الاسلام و المسلمین هاشمی|امام جمعه شاهین شهر ، ابریشمی راد | شهردار شاهین شهر و برخی اعضای شورای اسلامی شاهین شهر از خانواده شهید مدافع وطن ، علی خادم به مناسبت مقارن شدن این همایش با چهارمین سالگرد شهادت این شهید گرانقدر تقدیر بعمل آورده شد.

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

شایان ذکر است شهید علی خادم در فاجعه تروریستی سیستان و بلوچستان در سال ۱۳۹۷بهمراه جمعی از رزمندگان لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان، به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به مناسبت سالگرد شهادت شهید مدافع وطن | علی خادم در اولین همایش هوش مصنوعی و متاورس که در شاهین شهر اصفهان برگزار شد، از خانواده وی تجلیل به عمل آمد.

شرح مختصری بر زندگی شهید علی خادم از تولد تا شهادت:

شهید علی خادم متولد ۱۳۵۶ در زرین شهر اصفهان و اولین فرزند خانواده خویش بود

وی قبل از دوران راهنمایی وارد بسیج شد و همواره در امور خیر مشارکت فعالانه داشت. وی پس از اتمام خدمت ضرورت وارد سپاه انقلاب اسلامی ایران شد و به استخدام این نهاد در آمد.

وی مدتی جهت صیانت از حریم اهل بیت (ع) عازم سوریه گشت و پس از چند ماه حضور در سوریه بعد از مجروحیت به ایران بازگشت.

پس از بازگشت از سوریه جهت پاسداری از مرزهای جمهوری اسلامی ایران عازم سیستان و بلوچستان شد. وی در عین شجاعت بسیار مهربان بود و هنگامی که وضعیت معیشت مردم آن دیار را دید، در توان خود برای ایشان کمک هایی فراهم و جمع آوری می‌نمود.

سرانجام هنگامی که که در حال بازگشت از محل خدمت خویش نزد خانواده خود بود در جاده خاش – زاهدان اتوبوس حامل وی و همرزمانش در ۲۴ بهمن ماه ۹۷ مورد حمله تروریستی گروه های تکفیری قرار گرفت و به آرزوی دیرین خویش دست یافت.

شهید علی خادم دو فرزند پسر و یک فرزند دختر از خویش به یادگار گذاشت و پیکر پاک و مطهرش در گلزار شهدای امامزاده سید محمد خمینی شهر به خاک سپرده شد.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حضور مسئولان شاهین شهر در وبینار آموزشی چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم

وبینار امتحانات نهایی پایه دوازدهم با حضور مسئولان ذیربط شهرستان شاهین شهر برگزار شد

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه به همراه سایر مسئولین ذیربط شهرستان در وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" شرکت نمودند. ✳ به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه روز دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ وبینار "شوراهای آموزش و پرورش کشور" به ریاست وزیر کشور و با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش و با حضور مسئولان ذیربط این شهرستان برگزار شد. ✳ در این جلسه که با موضوع "چگونگی برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم طبق دستورالعمل ابلاغی" برگزار گردید، از تلاشهای ارزنده سید رضا مرتضوی؛ استاندار اصفهان به عنوان رئیس و محمد رضا ابراهیمی؛ مدیر کل آموزش و پرورش استان به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش استان در کسب رتبه برتر شوراهای آموزش و پرورش کشور تقدیر بعمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *