اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

جلوگیری از مهاجرت روستاییان توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی | تاکید فرماندار شاهین شهر

فرماندار شاهین شهر : توجه به توسعه حوزه مسکن روستاها با هدف جلوگیری از مهاجرت بایست جزو ضروری ترین اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه ، امروز (نهم فروردین ماه ۱۴۰۲) غلامرضا اسماعیلی ؛ مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان  و حجت‌الاسلام صالحیان نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور در فرمانداری این شهرستان، با سید محمد رضا کاظمی طبا | فرماندار شهرستان دیدار و پیرامون ظرفیت های شهرستان ذر خصوص اقدامات قابل انجام مذاکره نمودند.

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان  و نماینده ولی فقیه در در این نهاد با فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه

سید محمدرضا کاظمی طبا فرماندارِ شهرستان توجه به توسعه حوزه مسکن روستاها با هدف جلوگیری از مهاجرت را جزو ضروری ترین اقدامات این مجموعه دانست و با اشاره به ظرفیت های شهرستان شاهین شهر و میمه، بر تعامل و هم افزایی مدیریت شهرستان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تاکید کرد.

کاظمی طبا ؛ همچنین با تبریک انتصاب جدید مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در استان اصفهان، بنیاد مسکن را یکی از نهادهایِ مولود انقلاب دانست و افزود : ” بحمدلله بنیاد مسکن در سال‌های اخیر اقدامات شایانی به ویژه در حوزه مسکن روستایی و محرومیت زدایی انجام داده که استمرار این خدماتِ موثر، مورد انتظار است.”

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از اعمال محدودیت‌های ترافیکی ویژه راهپیمایی یوم‌الله ۲۲بهمن 1402 در شاهین شهر خبرداد.

محدودیت های ترافیکی ویژه راهپیمایی ۲۲ بهمن در شاهین شهر اعلام شد

🔶به گزارش شاهین شهری | SHINNA ؛ سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، ضمن تبریک فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲بهمن، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران  اظهار داشت : با توجه به برگزاری مراسم راهپیمایی این روز بزرگ همزمان با دیگر نقاط کشور در سطح شاهین شهر، از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخه ۲۲بهمن ماه ۱۴۰۲ تا پایان مراسم راهپیمایی به صورت مقطعی، محدودیت هایی برای تردد و توقیف هرگونه وسیله نقلیه در 4 مسیر اعلامی ذیل اعمال خواهد شد : 1- در بلوار امام خمینی (ره) مسیر رفت از پل عابر پیاده سه راه عطار به سمت سه راه فردوسی. 2- در خیابان شهید بهشتی (مخابرات) از فرعی یک غربی به سمت میدان شهرداری. 3- در خیابان شهید مطهری (بهداری) از فرعی یک شرقی به سمت میدان شهرداری. 4- در مسیر رفت از سه راه رازی به سمت میدان شهرداری. 🔶 این مقام انتظامی ضمن تقدیر از همکاری خوب تمامی شهروندان با پلیس، از رانندگان محترم خواست در طول برگزاری مراسم، از مسیرهای جایگزین تردد نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *