اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان خبرداد : موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور | تعیین تکلیف اراضی علی آباد کلنگان پس از حدود ۵۰ سال | ابلاغ طرح مجموعه شهید کشوری پس از ۳۰ سال بلاتکلیفی | رفع مشکل ۲ هزار و ۵۰۰ مالک اراضی فاز یک بهارستان در سال گذشته | رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر و میمه | تکمیل و ابلاغ طرح تفصیلی شهر کاشان پس از ۱۰ سال معطلی

موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور

مهران زینلیان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر با اشاره به بخشی از اقدامات مهم حوزه عمرانی استان درخصوص پروژه‌هایی با بیش از یک دهه معطلی، اظهار داشت: سال ۱۴۰۱ با پیگیری مدیریت استان، پس از حدود یک دهه، موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور در اصفهان با پیش‌بینی سرمایه گذاری بخش خصوصی و سیاست‌گذاری و حمایت بخش دولتی اخذ شد.

مهران زینلیان

تعیین تکلیف اراضی علی آباد کلنگان پس از حدود ۵۰ سال

وی به تعیین تکلیف اراضی علی آباد کلنگان پس از حدود ۵۰ سال اشاره کرد و افزود: حل چالش اراضی علی آباد کلنگان، از مصوبات سفر رئیس جمهوری به اصفهان بود که پس از پنج دهه بلاتکلیفی سه هزار و ۵۰۰ خانوار، سال گذشته حل و فصل شد.

ابلاغ طرح مجموعه شهید کشوری پس از ۳۰ سال بلاتکلیفی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ابلاغ طرح مجموعه شهید کشوری پس از ۳۰ سال بلاتکلیفی، از دیگر اقدامات مدیریت استان بود که با تلاش‌های صورت گرفته، امکان ساخت و ساز و صدور پروانه و پایان کار این مجموعه با در نظر گرفتن خدمات و پیش‌بینی زیربنای مورد نیاز مصوب شد.

رفع مشکل ۲ هزار و ۵۰۰ مالک اراضی فاز یک بهارستان

زینلیان به رفع مشکل ۲ هزار و ۵۰۰ مالک اراضی فاز یک بهارستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: پس از ۲۰ سال بلاتکلیفی، با پیگیری مدیریت استان اراضی ۳۷ هکتاری متعلق به ۲ هزار و ۵۰۰ نفر مالک در فاز یک شهر جدید بهارستان تعیین تکلیف و مقدمات لازم برای عملیات عمرانی فراهم شد.

رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر و میمه پس از ۱۵ سال بلاتکلیفی

وی رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر و میمه را از دیگر اقدامات مهم مدیریت استان در سال گذشته دانست و خاطر نشان کرد: این معضل حدود ۱۵ سال سبب بلاتکلیفی مالکان این اراضی شده بود که با تلاش‌های صورت گرفته سال گذشته تعیین تکلیف و اقدامات اولیه برای احداث بنا آغاز شد.

تکمیل و ابلاغ طرح تفصیلی شهر کاشان پس از ۱۰ سال معطلی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان اضافه کرد: تکمیل و ابلاغ طرح تفصیلی شهر کاشان پس از ۱۰ سال معطلی، از جمله دیگر اقدامات مهم سال گذشته بود؛ نقشه‌های اولیه طرح تفصیلی کاشان از پنج سال پیش تهیه شده بود که سال گذشته تکمیل و توسط این معاونت ابلاغ شد.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری عامل فروش و کشف ۹ کیلوگرم تریاک توسط پلیس در یکی از محلات شاهین شهر

دستگیری عامل فروش و کشف ۹ کیلوگرم تریاک توسط پلیس در یکی از محلات شاهین شهر

◾ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری توزیع کننده عمده مواد مخدر و کشف 9 کیلوگرم تریاک در محله مسکن مهر شاهین شهر خبر داد. وی با اعلام این خبر ، اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان با همکاری مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ با اشراف اطلاعاتی خود موفق شدند، یک سوداگر مرگ را که اقدام به قاچاق مواد مخدر و توزیع عمده مواد افیونی در بین خرده فروشان محلات می‌کرد، شناسایی کنند. ◾ وی افزود: پس از هماهنگی با دادستان محترم شاهین شهر، طی یک عملیات ضربتی متهم را در مخفیگاه خود در محله مسکن مهر با بیش از 9 کیلوگرم تریاک دستگیر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *