تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان خبرداد : موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور | تعیین تکلیف اراضی علی آباد کلنگان پس از حدود ۵۰ سال | ابلاغ طرح مجموعه شهید کشوری پس از ۳۰ سال بلاتکلیفی | رفع مشکل ۲ هزار و ۵۰۰ مالک اراضی فاز یک بهارستان در سال گذشته | رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر و میمه | تکمیل و ابلاغ طرح تفصیلی شهر کاشان پس از ۱۰ سال معطلی

موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور

مهران زینلیان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر با اشاره به بخشی از اقدامات مهم حوزه عمرانی استان درخصوص پروژه‌هایی با بیش از یک دهه معطلی، اظهار داشت: سال ۱۴۰۱ با پیگیری مدیریت استان، پس از حدود یک دهه، موافقت اصولی نخستین دهکده لجستیک (بندر خشک) کشور در اصفهان با پیش‌بینی سرمایه گذاری بخش خصوصی و سیاست‌گذاری و حمایت بخش دولتی اخذ شد.

مهران زینلیان

تعیین تکلیف اراضی علی آباد کلنگان پس از حدود ۵۰ سال

وی به تعیین تکلیف اراضی علی آباد کلنگان پس از حدود ۵۰ سال اشاره کرد و افزود: حل چالش اراضی علی آباد کلنگان، از مصوبات سفر رئیس جمهوری به اصفهان بود که پس از پنج دهه بلاتکلیفی سه هزار و ۵۰۰ خانوار، سال گذشته حل و فصل شد.

ابلاغ طرح مجموعه شهید کشوری پس از ۳۰ سال بلاتکلیفی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: ابلاغ طرح مجموعه شهید کشوری پس از ۳۰ سال بلاتکلیفی، از دیگر اقدامات مدیریت استان بود که با تلاش‌های صورت گرفته، امکان ساخت و ساز و صدور پروانه و پایان کار این مجموعه با در نظر گرفتن خدمات و پیش‌بینی زیربنای مورد نیاز مصوب شد.

رفع مشکل ۲ هزار و ۵۰۰ مالک اراضی فاز یک بهارستان

زینلیان به رفع مشکل ۲ هزار و ۵۰۰ مالک اراضی فاز یک بهارستان در سال گذشته اشاره کرد و گفت: پس از ۲۰ سال بلاتکلیفی، با پیگیری مدیریت استان اراضی ۳۷ هکتاری متعلق به ۲ هزار و ۵۰۰ نفر مالک در فاز یک شهر جدید بهارستان تعیین تکلیف و مقدمات لازم برای عملیات عمرانی فراهم شد.

رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر و میمه پس از ۱۵ سال بلاتکلیفی

وی رفع مشکل اراضی ۴۲ هکتاری کارکنان دولت در شاهین شهر و میمه را از دیگر اقدامات مهم مدیریت استان در سال گذشته دانست و خاطر نشان کرد: این معضل حدود ۱۵ سال سبب بلاتکلیفی مالکان این اراضی شده بود که با تلاش‌های صورت گرفته سال گذشته تعیین تکلیف و اقدامات اولیه برای احداث بنا آغاز شد.

تکمیل و ابلاغ طرح تفصیلی شهر کاشان پس از ۱۰ سال معطلی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان اضافه کرد: تکمیل و ابلاغ طرح تفصیلی شهر کاشان پس از ۱۰ سال معطلی، از جمله دیگر اقدامات مهم سال گذشته بود؛ نقشه‌های اولیه طرح تفصیلی کاشان از پنج سال پیش تهیه شده بود که سال گذشته تکمیل و توسط این معاونت ابلاغ شد.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

دوربین مخفی شاهین شهر + دستگیری عوامل تولید و انتشار آن

دستگیری عوامل دوربین مخفی شاهین شهر

"#سرهنگ_بهزاد_ثابت_راسخ" فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از #دستگیری 3 تن از عاملان تولید و انتشار کلیپ #دوربین_مخفی ساختگی در #فضای_مجازی خبر داد. این دوربین مخفی در یکی از خیابان‌های #شاهین_شهر ضبط و در آن به نوعی به شخصیت والای انسانی #بانوان توهین شده و سبب جریحه‌دار شدن احساسات عمومی شده بود. پیرو آن متهمان که ۲ نفر از گردانندگان یک صفحه اینستاگرامی ساکن در یکی از شهرستان‌های همجوار بودند به همراه خانمی که با هماهنگی قبلی با آن‌ها در ساخت این کلیپ همکاری کرده بود، شناسایی و با هماهنگی قضائی هر ۳ #متهم دستگیر شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *