اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

الزام رانندگان اتوبوس های شاهین شهر جهت باز کردن درب های اتوبوس

شهردار شاهین‌شهر رانندگان اتوبوس‌های شاهین‌شهر را ملزم به باز کردن درب‌های اتوبوس بر روی مسافران کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهر از شهرداری شاهین شهر پیرو شکایت عده‌ای از شهروندان این شهر نسبت به بسته بودن دربهای اتوبوس‌های مستقر در ترمینال حافظ و باب‌الدشت و منتظر ماندن در هوای سرد  و درخواست رسیدگی از مسئولان در باب این مشکل ، شهردار شاهین شهر دستور ویژه‌ای صادر نمود.

منتظر ماندن شاهین شهری ها پشت درب های اتوبوس

سعید ابریشمی‌راد، شهردار شاهین‌شهر با اشاره به گلایه‌مندی شهروندان این شهر پیرامون بسته بودن درهای اتوبوس‌ها در ترمینال حافظ و باب‌الدشت اظهار کرد: مقرر شد تمام سرویس‌های سازمان مدیریت حمل‌ونقل عمومی شهرداری شاهین‌شهر برای رفاه حال شهروندان، هنگام توقف در ترمینال درهای اتوبوس‌ها را باز کنند تا مسافران از سردی هوا در امان باشند.

وی افزود: این تذکر به تمام رانندگان اتوبوس‌ها که مسافران را از شهرهای اطراف به شاهین‌شهر می‌آورند از جمله رانندگان اتوبوس‌های شاهین‌شهر، مستقر در ترمینال باب‌الدشت داده شده است.

شهردار شاهین‌شهر تصریح کرد: شهروندان به‌دلایلی از جمله ایمنی و امنیت بیشتر از اتوبوس استفاده می‌کنند، از این‌رو لازم است خدمات‌دهی ناوگان حمل‌ونقل عمومی به بهترین شکل ممکن انجام شود.

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

آگهی استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر | نیروی کمک پرستار و خدماتی

🔶 بیمارستان گلدیس شاهین شهر در نظر دارد تعداد 2 نفر نیروی خدماتی مرد و تعداد 2 نفر نیروی کمک پرستاری مرد را از طریق آزمون و مصاحبه بصورت نیروی شرکتی جذب کند، علاقه مندان جهت استخدام در بیمارستان گلدیس شاهین شهر متن آگهی و فایل های ضمیمه را وب سایت شاهین شهری به نشانی shahinshahri.ir ؛ مطالعه فرمایند. 🔶 ثبت نام بصورت الکترونیکی بوده و مهلت آن از روز شنبه 21 لغایت روز جمعه 27 بهمن ماه 1402 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *