اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

کشف ۸۰۰ متر کابل مسروقه با دستگیری سارقان کابل های برق گرگاب

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از دستگیری عاملان سرقت کابل‌های برق فشار قوی باغ‌ها و اماکن خصوصی شهر گرگاب خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های برق فشار قوی از باغ‌های حومه شهر گرگاب، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت‌ها در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه مأموران کلانتری ۱۶ شهر گرگاب با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود دریافتند که سارقان پس از سرقت کابل‌های برق آنها را در محلی در بیابان‌های اطراف شهر گرگاب دپو می‌کنند تا در فرصتی مناسب نسبت به انتقال آنها اقدام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: در نهایت با رصد و کنترل هوشمندانه محل دپوی کابل‌های مسروقه شناسایی و هر دو سارق که برای انتقال کابل‌ها به محل آمده بودند در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

دستگیری

وی از کشف بیش از ۸۰۰ متر کابل برق فشار قوی مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند به فعالیت مجرمانه خود اعتراف کردند و سپس با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر اصفهان، از دستگیری عوامل تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت پنج شنبه شب (هفتم تیر 1403) شاهین شهر در کمتر از 24 ساعت خبر داد.

دستگیری اوباش عامل تیراندازی هفتم تیر شاهین شهر در کمتر از ۲۴ ساعت

◾ فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر اصفهان، از دستگیری عوامل تیراندازی و ایجاد رعب و وحشت هفتم تیر شاهین شهر در کمتر از 24 ساعت خبر داد. ◾ سرهنگ هادی کیان مهر در تشریح این خبر عنوان کرد : پیرو تیراندازی ساعت ۲۳:۳۰ شب پنجشنبه هفتم تیر ماه 1403، در چهار راه عطار شاهین شهر، در تحقیقات پلیس مشخص گردید که یکی از اراذل و اوباش طی درگیری با دو جوان دیگر اقدام به شلیک با کلت کمری همراه خود نموده و علاوه بر ایجاد رعب و وحشت در محل و ایراد خسارت به خودروی یکی از شهروندان از محل متواری شده بود. ◾ وی افزود : با همهنگی با دادستان محترم شهرستان آخرین مخفیگاه متهم در یکی از شهرستان های غربی کشور شناسایی و روز گذشته تیمی از ماموران زبده پلیس امنیت عمومی این فرماندهی با اخذ نیابت قضایی به شهرستان مذکور اعزام و این اوباش فراری را دستگیر کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *