تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

کشف ۸۰۰ متر کابل مسروقه با دستگیری سارقان کابل های برق گرگاب

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه از دستگیری عاملان سرقت کابل‌های برق فشار قوی باغ‌ها و اماکن خصوصی شهر گرگاب خبر داد.

سرهنگ بهزاد ثابت‌راسخ در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت کابل‌های برق فشار قوی از باغ‌های حومه شهر گرگاب، شناسایی و دستگیری عامل یا عاملان این سرقت‌ها در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه قرار گرفت.

وی افزود: در این رابطه مأموران کلانتری ۱۶ شهر گرگاب با جمع‌آوری سرنخ‌های موجود دریافتند که سارقان پس از سرقت کابل‌های برق آنها را در محلی در بیابان‌های اطراف شهر گرگاب دپو می‌کنند تا در فرصتی مناسب نسبت به انتقال آنها اقدام کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه تصریح کرد: در نهایت با رصد و کنترل هوشمندانه محل دپوی کابل‌های مسروقه شناسایی و هر دو سارق که برای انتقال کابل‌ها به محل آمده بودند در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.

دستگیری

وی از کشف بیش از ۸۰۰ متر کابل برق فشار قوی مسروقه در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد و خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشتند به فعالیت مجرمانه خود اعتراف کردند و سپس با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه ای بنماید

حاجی دلیگانی : ریشه های تورم باید خشک شود | دولت به سککوک توجه ویژه‌ای بنماید

"حاجی دلیگانی" نماینده مردم شاهین شهر : بهترین کمکی که دولت و مجلس می‌توانند به اقشار کم‌درآمد و کم‌برخوردار کند این است که دستشان را از جیب مردم خارج کنند. | از دولت خواستارم که به سککوک به عنوان یک ابزار مهم در نظام بانکی توجه ویژه داشته باشد. باید ریشه‌های تورم شناسایی و خشکانده شود و از سوی دیگر ضرورت دارد در راستای حمایت از مستضعفان، ابزارها و سامانه‌هایی را به کار گرفت که به شناسایی درست محرومان منجر شود تا به دور از بی‌عدالتی همه اقشار ضعیف و کم‌برخوردار تحت پوشش‌های حمایتی قرار گیرند. متن کامل خبر را در لیک زیر بخوانید ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *