اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت هفته قوه قضاییه

🟦فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه طی پیامی به مناسبت هفته قوه قضاییه ، این نهاد را به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و نقش آنرا در حراست از آرمان‌های اصیل و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ارزنده دانست.

🟧 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری در متن پیام سرهنگ ” بهزاد ثابت راسخ” آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

🟧 قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقش ارزنده‌ای در حراست از آرمان‌های اصیل و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دارد.

هفته قوه قضاییه

🟧 هفته قوه قضائیه فرصت مناسبی برای یاد کردن از تلاشگران عرصه عدل و داد است و بی شک این عزیزان در سراسر میهن اسلامی، وظیفه ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در تحقق بخشیدن عدالت در جامعه را عهده دار هستند.

🟧 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به خصوص مجموعه خدوم امر قضای شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک و تهنیت گفته و برای این این عزیزان توفیق در خدمت به مردم و پاسداری از ارزش های والای انقلاب اسلامی را آرزومندم.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ

ارسال مطلب به دیگران :

💡 مطالب پیشنهادی

دستاورد ویژه پلیس شهرستان شاهین شهر در تعطیلات نوروز 1403 | کاهش 19 درصدی سرقت و 12 درصدی تصادفات سرهنگ هادی کیان مهر | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش 19 درصدی وقوع انواع سرقت و کاهش 12 درصدی وقوع تصادفات شهری از آغاز طرح نوروزی پلیس شهرستان تا پایان تعطیلات نوروز 1403 خبر داد.

دستاورد ویژه پلیس شهرستان شاهین شهر در تعطیلات نوروز ۱۴۰۳ | کاهش ۱۹ درصدی سرقت و ۱۲ درصدی تصادفات

سرهنگ هادی کیان مهر | فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کاهش 19 درصدی وقوع انواع سرقت و کاهش 12 درصدی وقوع تصادفات شهری از آغاز طرح نوروزی پلیس شهرستان تا پایان تعطیلات نوروز 1403 خبر داد. وی همچنین به افزایش 9 درصدی دستگیری سارقین و  17 درصدی کشف پرونده های سرقت در شهرستان شاهین شهر در نوروز امسال در نتیجه اجرای مرتب طرح های ارتقاء امنیت محلات خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *