اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

پیام تبریک فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه به مناسبت هفته قوه قضاییه

🟦فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه طی پیامی به مناسبت هفته قوه قضاییه ، این نهاد را به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و نقش آنرا در حراست از آرمان‌های اصیل و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ارزنده دانست.

🟧 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری در متن پیام سرهنگ ” بهزاد ثابت راسخ” آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

🟧 قوه قضائیه به عنوان یکی از ارکان مهم و تاثیرگذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقش ارزنده‌ای در حراست از آرمان‌های اصیل و ارزشهای والای انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دارد.

هفته قوه قضاییه

🟧 هفته قوه قضائیه فرصت مناسبی برای یاد کردن از تلاشگران عرصه عدل و داد است و بی شک این عزیزان در سراسر میهن اسلامی، وظیفه ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در تحقق بخشیدن عدالت در جامعه را عهده دار هستند.

🟧 اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید والامقام آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران با وفایش، فرا رسیدن هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به خصوص مجموعه خدوم امر قضای شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک و تهنیت گفته و برای این این عزیزان توفیق در خدمت به مردم و پاسداری از ارزش های والای انقلاب اسلامی را آرزومندم.

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با 2 میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

دستگیری سارق ساختمان های نیمه ساز با ۲ میلیارد اموال مسروقه در شاهین شهر

◼ به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، «سرهنگ بهزاد ثابت راسخ» فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از دستگیری سارق اموال ساختمان های نیمه ساز را با 9 فقره سرقت و کشف بیش از دو میلیارد ریال اموال سرقتی در مخفیگاهش خبر داد ◼ سرهنگ راسخ ادامه داد : بیش از ۲ میلیارد ریال اموال سرقتی ، شامل انواع دریل هیلتی ، سنگ فرز ، فارسی بر و ابزار کابینت سازی، کابل برق و ... در بازرسی از مخفیگاه سارق کشف و ضبط گردیده است و از مالباخاتگان خواست برای کشف اموال سرقتی خود به پلیس آگاهی شهرستان واقع در ابتدای خیابان سعدی جنوبی شاهین شهر مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. (قسمت‌های الزامی با نماد * مشخص شده‌اند)