اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس :
دولت تاکید دارد طرح ساماندهی کارکنان دولت بصورت مرحله ای و فازبندی اجرا شود

ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت رفع شد | ساماندهی کارکنان دولت به صورت مرحله ای و فاز بندی اجرا می‌شود

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت بررسی و رفع ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت به پایان رسیده است | دولت بر این تاکید دارد که اجرای آن به صورت مرحله‌ای و فازبندی شده باشد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | SHINNA ، حسین گودرزی سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت بررسی و رفع ایرادات طرح ساماندهی کارکنان دولت به پایان رسیده است.

جزئیات طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

وی در ادامه تصریح نمود : رسیدگی به این طرح و رفع ایرادات آن به دلیل بررسی ۲ و ۳ شیفته بودن جلسات بررسی برنامه هفتم توسعه با تاخیر مواجه شده بود که با پایان برنامه هفتم توسعه و تشکیل جلسات کمیسیون اجتماعی بررسی آن آغاز شد.

وی ادامه داد: پس از رفع ایرادهای نوبت اول، اشکالاتی به رفع ایرادها وارد شد؛ همچنین هیات عالی نظارت هم ایراداتی را در حدود ۱۲ مورد وارد کرد و تاکنون دو جلسه در کمیته‌ی تخصصی برگزار شده و به دنبال این هستیم تا متن نهایی تهیه شود.

نماینده مردم ازنا و درود در مجلس تصریح کرد: اکنون بررسی و رفع ایرادات به پایان رسیده لیکن بواسطه آنکه روز دوشنبه متن برای طرح در مجلس آماده نگردید ، احتمالا امروز (چهارشنبه) مرکز پژوهش‌ها نظرات پیشنهادی را جمع‌ بندی کرده و در مجلس مطرح می‌کند تا طرح به صورت نهایی رفع ایراد شده و راهی صحن علنی شود.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی در پاسخ به سوالی درباره حضور نمایندگانی از مجمع تشخیص و شورای نگهبان برای مشورت درباره‌ی طرح در جریان رفع ایرادات، گفت: بررسی‌ای که در کمیته در حال انجام است با حضور معاون سازمان اداری استخدامی است تا به یک نظر مشترک رسیده و از مخالفت‌های احتمالی پیش رو جلوگیری کنیم.

وی درباره حصول توافق با دولت ابراز داشت: دولت بیشتر بر این تاکید دارد که اجرای این امر به صورت مرحله‌ای و فازبندی شده اجرا شود. مثلا در گام اول شامل وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی باشد و بعد آن را گسترش بدهیم. نظر دولت بر این است تا نوعی از گزینش هم باشد به این صورت که کسانی که در حال حاضر استخدام هستند کماکان در همین شرایط باقی خواهند ماند و از این پس نیروها با آزمون و آگهی جذب شوند

ارسال مطلب به دیگران :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *