نمایشگاه قامت دوست 1401 | پایگاه خبری شاهین شهری | شینا | شین نیوز

نمایشگاه قامت دوست در شاهین شهر – نمایشگاه کتاب و عکس

نمایشگاه «قامت دوست» به مناسبت دهه امامت و ولایت باحضور  فرماندار شهرستان، شهردار شاهین شهر، برخی اعضاء شورای اسلامی شهر و مدیران دستگاه های اجرایی و شهروندان شاهین شهر در نگارخانه آفتاب نگارستان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شینا به نقل از سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری شاهین شهر نمایشگاه «قامت دوست» به مناسبت دهه امامت و ولایت با حضور سید محمد رضا کاظمی طبا – فرماندار شهرستان، سعید ابریشمی راد – شهردار شاهین شهر، برخی اعضای شورای شهر شاهین شهر، مدیران دستگاه های اجرایی و شهروندان شاهین شهر در نگارخانه آفتاب نگارستان افتتاح شد.

در نمایشگاه کتاب و عکس قامت دوست با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری، بیش از ۱۰۰ جلد کتاب از آثار مقام معظم رهبری در زمینه؛ احکام، اشعار ، معارف، فرهنگ و … به نمایش گذاشته شده است. همچنین تصاویری از سیر زندگی رهبر معظم انقلاب – سید علی خامنه ای در ادوار مختلف از زمان تصدی منصب ریاست جمهوری تاکنون و نیز ارتباط ایشان با اقشار مختلف مردم نظیر خانواده‌های شهدا، ورزشکاران، هنرمندان و…. زینت بخش این نمایشگاه است.

نمایشگاه کتاب و عکس ” قامت دوست “ تا ۲۶ تیر میزبان علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان در نگارخانه آفتاب نگارستان شهرداری شاهین شهر واقع در ضلع جنوب شرقی میدان فاطمیه (س) – فلکه شهرداری – شاهین شهر خواهد بود.

در حاشیه افتتاح این نمایشگاه نشستی با عنوان بررسی اندیشه فرهنگی رهبری نیز برگزار شد که شرح مختصری از آن در کلیپ ذیل از نظر شما می گذرد:

کارگروه فرهنگ و هنر
۱۴۰۱/۰۴/۲۳
این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید