نشست صمیمانه مسئولان و مردم در مسجدالکریم شاهین شهر برگزار شد

ارسال با:

مسئولین شهرستان با عنوان سفیران دولت و خانه ملت در مسجدالکریم محله ردانی پور شاهین شهر با مردم ، دیدار و ضمن استماع مشکلات منطقه ، جهت بررسی و پیگیری آن ها اقدام نمودند.

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری | شین نا SHINNA از فرمانداری شاهین شهر شامگاه یکشنبه ۱۴۰۱۰۸۰۸ نشست صمیمانه مسئولان و مردم با عنوان جلسه سفیران دولت و خانه ملت با مردم شهرستان در مسجدالکریم شهرستان شاهین شهر برگزار شد.

این نشست پس از اقامه نماز مغرب و عشاء در مسجد الکریم محله شهید ردانی پور شاهین شهر با حضور سید محمدرضاکاظمی طبا فرماندار شهرستان،معاون برنامه ریزی و امور عمرانی، بخشدارمرکزی ، رئیس شورای اسلامی شهرستان و روسای ادارات گاز ، برق ، آبفا ، مخابرات ، بهزیستی ، ورزش و جوانان ، صمت ، شبکه بهداشت ودرمان ، آموزش و پرورش ، معاون فرماندهی انتظامی و کارشناس شهرداری شاهین شهر ، معتمدین ، اعضای هیات امنا مسجد و اهالی منطقه باهدف رفع مشکلات و دغدغه‌های مردم منطقه برگزار شد.

در این ملاقات چهره به چهره در خصوص توزیع عادلانه خدمات، تقویت ناوگان حمل ونقل در این منطقه ، رسیدگی به فضای سبز و احداث پارک در حاشیه بلوار طالقانی ، ساماندهی کسبه جمعه بازار، نصب سرعتکاه ، نظارت بیش از پیش برقیمت کالاهای ضروری و مایحتاج اصلی مردم ، نصب تابلوهای معرفی مراکز فرهنگی ، ارتقای روشنایی معابر ، مناسب سازی معابر برای سالمندان و نابینایان و همچنین درخواست خدمات دهی بخش خصوصی از جمله احداث داروخانه در این منطقه مطرح شد که توسط مسئولین مربوطه مورد پیگیری قرار گرفت.

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

حمله به فرمانده انتظامی شاهین شهر و مصدومیت وی | تکذیب یک شایعه

حمله به فرمانده انتظامی شاهین شهر و مصدومیت وی | تکذیب یک شایعه

فرماندار شاهین‌ شهر و میمه، شایعه حمله اغتشاشگران به فرمانده انتظامی این شهرستان و مصدومیت وی را تکذیب کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *