اخبار ویژه
با تیگو 8 پرو e پلاس مجهز به گیربکس پیشرفته DHT برای تجربه نهایت لذت رانندگی آماده شوید!

راه های اعلام خاموشی معابر به اداره برق

🟦 راه های اعلام خاموشی معابر به اداره برق چیست ؟ شهروندان گرامی می توانند اعلام خاموشی روشنایی معابر را به دو صورت انجام دهند

🟧 طبق راهنمای منتشر شده از اداره توزیع برق شهرستان شاهین شهر و میمه ، شهروندان گرامی می توانند اعلام خاموشی روشنایی معابر را به دو صورت انجام دهند :

خاموشی معابر

🟧 رفع خاموشی معابر به‌ وسیله تماس با تلفن ۱۲۱ : یکی از راه‌هایی که برای اعلام و گزارش تاریکی و خاموش بودن چراغ‌های کوچه‌ها، خیابان‌ها و معابر وجود دارد، تماس با ۱۲۱ است. تلفن گویای مرکز فوریت‌های برق با شماره ۱۲۱ در تمام ساعات شبانه‌روز و بدون تعطیلی در دسترس شهروندان بوده و مردم می‌توانند با تماس با این شماره قطعی برق، گزارش‌ها و درخواست‌های خود را اعلام کنند. درخواست‌ها می‌تواند شامل حوادث برق، روشنایی معابر، نوسان ولتاژ، قطع مکرر و … باشد. در واقع این سامانه پل ارتباطی تلفنی بین مشترکان و شرکت توزیع برق است.

🟧 اپلیکیشن برق من : یکی دیگر از راه‌های ارتباط با اداره برق منطقه خود، استفاده از اپلیکیشن «برق من» است. برق من یک اپلیکیشن جامع مربوط به اداره برق است و امکانات زیادی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. با استفاده از این نرم‌افزار علاوه بر امکان مشاهده و پرداخت قبض برق، توانایی گزارش دادن حوادث برق و اعلام خاموشی معابر را نیز خواهید داشت.

لینک دریافت و نصب اپلیکشن برق من : https://bargheman.com/mobile-app

ارسال مطلب به دیگران :
حراج %10+%25 جشنواره پاییزی نوین‌چرم در فروشگاه‌ها و فروشگاه اینترنتی

💡 مطالب پیشنهادی

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت و  شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در محله خانه کارگر شاهین شهر، با درایت پلیس و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی، یک زن سارق سابقه دار در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد.

زن سارق با ابزار مخصوص اموال داخل خودروی شاهین شهری ها را سرقت می‌کرد

🔶 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری - شینا | SHINNA ؛ در پی شکایت شهروندان از وقوع چند فقره سرقت از اموال خودورهای پارک شده در اطراف اماکن تفریحی و ورزشی در محله خانه کارگر شاهین شهر، با تدبیر جانشین فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و درایت و هوشیاری پلیس و بخصوص ماموران کلانتری 12 شاهین شهر و گشت زنی نامحسوس ماموران انتظامی در منطقه ، یک زن سارق سابقه دار ، در حین سرقت با ابزار خاص دستگیر شد. 🔶 سرهنگ حجت فرهادی | جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به اعتراف سارق به چندین فقره سرقت اموال داخل خودرو، از شهروندان خواست هنگام ترک وسایل نقلیه خود از قرار دادن اموال و اشیاء با ارزش داخل آن خودداری و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *