تبلیغ کارآمد و پربازده در وب سایت 09359510230

رفع حادثه شبکه فاضلاب خیابان مدرس شاهین شهر

حادثه شبکه فاضلاب خیابان مدرس شاهین شهر رفع و اصلاحات لازم انجام شد.
به گزارش روابط عمومی آبفای شاهین شهر، این حادثه به دلیل فرسودگی شبکه فاضلاب اتفاق افتاد و منجر به ریزش شبکه فاضلاب در چند نقطه این خیابان شده بود.

شایان ذکر است که ۲۰۰ متر عملیات حفاری و خاک برداری در عمق ۵.۵ متر برای تعویض لوله های فرسوده ۶۰۰ بتنی و جایگزینی لوله بتنی و پلی اتیلن در اقطار ۱۰۰۰ و۶۰۰ میلیمتر ، انجام شد و شبکه در مدار بهره برداری قرار گرفت.

حادثه شبکه فاضلاب خیابان مدرس شاهین شهر که به دلیل فرسودگی موجب ریزش شبکه در نقاطی از خیابان شده بود ،رفع و اصلاحات لازم انجام شد. / شاهین شهری پر بازدیدترین وب سایت شاهین شهر

۱۴۰۰/۰۶/۲۴ – شاهین شهری ( آبفا شاهین شهر )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه حوادث و انتظامی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ارسال با:
خرید با تخفیف از بهترین رستوران های اصفهان

💡 مطالب پیشنهادی

توسعه خدمات و زیرساخت های آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار

توسعه خدمات و زیرساخت های آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار

🟦با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و  مدیرعامل آبفای استان اصفهان، چگونگی توسعه خدمات و زیرساخت های آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 🟦 به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، حسین اکبریان | مدیرعامل آبفای استان اصفهان در این جلسه در راستای آبرسانی پایدار به مردم این منطقه از بهره برداری مخزن 2 هزار مترمکعبی شاپور آباد تا پایان تیرماه 1402 خبر داد و اظهار داشت: تقویت شبکه آبرسانی به مردم شهر سین، اصلاح شبکه فرسوده شهر گز، تامین آب شرب صنایع غذایی شهر دستگرد و منطقه کارگاهی شهر گز از دیگر اقدامات آبفا در راستای تامین پایدار آب شرب در این منطقه است. 🟧 وی برتوسعه و اجرای تاسیسات فاضلاب در شهرستان برخوار تاکید کرد و اظهار داشت: با تکمیل تاسیسات فاضلاب شهرستان برخوار بیش از 124 هزار نفر در 9 شهر در شهرستان برخوار، شامل دولت آباد، محسن آباد، خورزوق، سین، دستگرد، شاپورآباد، علی آباد،کمشچه و حبیب آباد تحت پوشش خدمات شبکه فاضلاب قرار می گیرند. 🟧 مدیرعامل آبفای استان اصفهان با اشاره به اهمیت احداث ایستگاه پمپاژ علی آباد در بهره برداری از شبکه فاضلاب شهرهای علی آباد، شاپورآباد، حسن آباد و حبیب آبادگفت: پیگیری های لازم در خصوص تکمیل ایستگاه پمپاژ علی آباد ملاعلی در دستورکار جدی قرار گرفته است، همچنین تلاش ها در جهت جذب سرمایه گذار و تامین منابع مالی برای اجرای شبکه فاضلاب در شهرهای وزوان و میمه و نیز احداث تصفیه خانه فاضلاب در این دو شهر همچنان ادامه دارد. 🟧 در ادامه این نشست حسینعلی حاجی دلیگانی خدمات رسانی آبفا در منطقه شاهین شهر، میمه و برخوار را بسیار مطلوب خواند و بیان کرد: در سال های اخیر با همکاری، تعامل و درک متقابل مسائل و مشکلات آبفا، راهکارهای خدمات رسانی مطلوب در زمینه آبرسانی پایدار و دفع، جمع آوری و تصفیه فاضلاب به مردم این منطقه در دستور کار قرار گرفته است. 🟧 وی ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی مسئولان آبفا در امر خدمات رسانی پایدار به مردم تصریح کرد: مدیرعامل، معاونین و مدیران آبفا علی رغم محدودیت ها، دلسوزانه در رفع مشکلات و چالش هایی که در زمینه ارائه خدمات آبفا به مردم وجود دارد تلاش می کنند که جای تقدیر و تشکر دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *