ناخن کار خوب در شاهین شهر اصفهان | ناخن کار حرفه در شاهین شهر

حسینعلی حاجی : بخش عمده موفقیت یا عدم موفقیت هر دولتی به استانداران و فرمانداران آن بر می‌گردد

ارسال با:

به گزارش رسانه شاهین شهری به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان ، حسینعلی حاجی دلیگانی عصر روز گذشته اظهار داشت: بحث تمرکز زدایی نکته‌ای بسیار دقیق است که در این سال‌ها اتفاق نیفتاده و برعکس آن بعضی اوقات به سمت گرفتن اختیارات هم پیش رفته است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از موارد مهم آن بحث کمیسیون ماده ۵ است؛ در استان اصفهان ۱۱۰ شهر وجود دارد و تصمیمی که در دولت نهم گرفته شد این بود که تمام شهرها دارای طرح جامع شود و وقتی طرح جامع شد تغییراتی که اعمال می‌شود باید در کمیسیون ماده ۵ آن شهر تصویب شود.

وی در این باره توضیح داد: کمیسیون اختصاصی ماده ۵ آن شهر مرکب از معاون عمران استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی و دستگاه‌های مربوطه به اضافه رئیس شورا، شهردار و فرماندار شهرستان است.

حسینعلی حاجی دلیگانی / وب سایت شاهین شهری

حاجی دلیگانی تأکید کرد: برای مثال در شاهین شهر وقتی یک زمین می‌خواهد تغییر کاربری بدهد حدود ۲ سال طول می‌کشد و این موضوع خودش یک مشکل است و اگر بتوان این را حل کرد یک انقلاب در سیستم اداری اتفاق می‌افتد.

بخش زیادی از عملکرد دولت به استانداران و فرمانداران باز می‌گردد

عضو هیأت رئیسه مجلس افزود:  بخش عمده موفقیت یا عدم موفقیت هر دولتی به استانداران و فرمانداران آن بر می‌گردد چون اگر یک فرماندار یا استاندار مردمی عمل کند تا سالیان سال در اذهان باقی می‌ماند و نوعی سرمایه اجتماعی ایجاد می‌کند؛ این موضوع مهمی است که علاوه بر اینکه کار نظام و حکومت را انجام می‌دهد با مردم هم خوش رفتار باشد و احترامی با آن‌ها داشته باشد.

وی در انتها خاطرنشان کرد:  مدتی قبل بحث ارتقا را دنبال می‌کردیم، بخش میمه که ۸۰ سال است بخشداری دارد، فاصله مرکز آن تا شاهین شهر حدود ۸۵ کیلومتر است و این موضوع تا مراحل آخر رفت اما به برخی جلسات نرسید و حدود ۸ مورد دارد که اگر مسائل آن حل شود خوب است.

۱۴۰۰/۰۵/۲۶ – شاهین شهری ( فارس )
جدیدترین و کامل ترین اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه

رسانه خبری، فرهنگی و اجتماعی شاهین شهری
کار گروه سیاسی

وب سایت خبری شاهین شهر
www.shahinshahri.ir

کانال خبری شاهین شهر (اینستاگرام شاهین شهر)
به اجتماع بزرگ مجازی شاهین شهری ها در اینستاگرام بپیوندید:

@shahinshahri.ir

ثبت شماره موبایل جهت دریافت اطلاع رسانی های شهرستان

خبرهای شاهین شهر  خبرهای شهرستان شاهین شهر و میمه اخبار شاهین شهر خبر شاهین شهر اخبار شهرستان شاهین شهر و میمه اخبار مدیریت شهری شاهین شهر خبرهای سیاسی شاهین شهر شاهین شهر شاهین شهری وب سایت شاهین شهر وب سایت شاهین شهری پایگاه خبری شاهین شهر پایگاه خبری شاهین شهری کانال خبری شاهین شهر کانال اخبار شاهین شهر

ارسال با:
کلاسی نو در حقیقت اولین آموزشگاه کنکور ایران است که تمامی برنامه ها و کلاس های آن، به صورت زنده و آنلاین برای دانش آموزان در سراسر کشور برگزار می شود.

💡 مطالب پیشنهادی

۴۰۰ ورزشکار برای حضور در قهرمانی کشتی کشور در شاهین شهر به مصاف هم رفتند.

مسابقات کشتی انتخابی استان اصفهان جهت اعزام به قهرمانی کشور در شاهین شهر با حضور 400 ورزشکار در قالب 22 تیم به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *