اخبار حوادث و انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه

دستگیری یک خانم و آقا در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو نفر در شاهین شهر و فلاورجان به اتهام تشویش اذهان عمومی در روزهای گذشته خبر داد. در پی انتشار ۲ گزارش تصویری از شهر #شاهین شهر در صفحه اینستاگرامی شبکه تلویزیونی "اینترنشنال" یک خانم به اتهام #تشویش_اذهان_عمومی و دعوت به حضور مردم در #اغتشاشات #دستگیر شد. همچنین یک آقا که اقدام به انتشار تصاویر و مطالبی در کانال خود در بستر فضای مجازی خود به منظور تشویش اذهان عمومی و #توهین به #مقامات_کشوری نموده بود، در #فلاورجان دستگیر شد.

متن کامل را ببینید

برخورد جدی پلیس شاهین شهر با موتورسواران و خودروسوران مزاحم

برخورد پلیس با موتور سواران متخلف

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از توقیف ۱۰ موتورسیکلت مزاحم آرامش شهروندان در محدوده بوستان انقلاب شاهین شهر خبر داد. "سرهنگ بهزاد ثابت راسخ" فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی در خصوص برخورد با مزاحمت موتورسیکلت سواران و حرکات نمایشی برخی خودروها در پارک ها، بوستان‌ها و خیابان های منتهی به تفرجگاه های شاهین شهر، طرح تشدید برخورد پلیس با این موارد در دست اقدام قرار گرفت. فرماندهی انتظامی شهرستان با اشاره به افزایش حضور شهروندان در این مکان‌ها خصوصاً در روزهای پایانی هفته ادامه داد: به همین منظور برای رفاه حال عمومی شهروندان طی دو روز گذشته با حضور مأموران انتظامی یگان امداد و پلیس راهور این فرماندهی مرحله دیگری از طرح ارتقاء انضباط اجتماعی در محدوده پارک بانک استان و خیابان های اطراف این مکان تفریحی به مرحله اجرا درآمد. وی خاطرنشان کرد: در این رابطه تعداد ۱۰ دستگاه موتورسیکلت و ۴ دستگاه خودروی متخلف که برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کردند توقیف و روانه پارکینگ شدند.

متن کامل را ببینید

سارقان از سالخوردگان در میمه دستگیر شدند

سارقان از سالخوردگان در میمه دستگیر شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری ، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر سرقت اموال منزل زنی سالخورده در یکی از مناطق بخش میمه شهرستان بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد سارقان با سوء استفاده از کهولت سن و تنهایی این زن مسن وارد منزل وی شده و پس از استعمال مواد افیونی در منزل، اقدام به سرقت تعداد زیادی ظروف مسی قدیمی و اموال با ارزش دیگر کرده‌اند. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: در نهایت با جمع آوری سرنخ های موجود عاملان این سرقت که ۲ نفر از افراد سابقه دار بخش میمه بودند شناسایی و با هماهنگی قضایی دستگیر شدند. سرهنگ ثابت راسخ با اشاره به اعتراف سارقان به سه فقره سرقت منزل دیگر در بخش میمه و معرفی آنها به مرجع قضایی از شهروندان خواست: هرگز از پداران و مادران سالخورده خود که تنها زندگی می کنند غافل نشوند و ضمن سرکشی مستمر از آنها، حتی المقدور منازل این عزیزان را به حفاظ امن، دوربین مداربسته و تجهیزات بازدارنده دیگر تجهیز کنند.

متن کامل را ببینید

کشف پاتوق مسکونی فروش مواد مخدر در میمه و دستگیری عامل آن

سرهنگ بهزاد ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر اظهار داشت: مأموران انتظامی بخش میمه شهرستان با اشراف اطلاعاتی خود فردی را که با تهیه دستگاه کارت خوان بانکی منزل شخصی خود را در یکی از محلات این بخش پاتوق توزیع و فروش مواد افیونی کرده بود و موجب نارضایتی شهروندان شده بود شناسایی و دستگیری او را در دستور کار قرار دادند. وی افزود: مأموران پس از حصول اطمینان از فعالیت بزهکارانه این فرد، طی هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه او را دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش، علاوه بر کشف یک دستگاه کارت خوان بانکی با تراکنش‌های متعدد، مقدار ۷۳۰گرم تریاک بسته بندی شده و آماده توزیع را کشف کردند. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اشاره به عزم جدی پلیس شهرستان برای مقابله با توزیع کنندگان مواد افیونی در سطح محلات، از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ و یا تماس با تلفن گویای پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان به شماره ۵۲۵۰۰۹۰ اطلاع تا در اسرع وقت نسبت به دستگیری این افراد اقدام شود .

متن کامل را ببینید

کشف ۹۸ دستگاه موتورسیکلت و خودروی مسروقه و دستگیری ۳۲ سارق در ۵ ماهه اول سال ۱۴۰۲

خودرو و موتورسیکلت مسروقه

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف 98 موتورسیکلت و خودروی مسروقه و دستگیری 32 سارق در این راستا در 5 ماهه نخست سال 1402 در شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه ؛ سرهنگ بهزاد ثابت راسخ در این خصوص اظهار داشت مأموران رده‌های مختلف انتظامی این شهرستان از ابتدای سال ۱۴۰۲ تا کنون در نتیجه اجرای چندین مرحله طرح عملیاتی ذوالفقار، موفق به کشف ۸۳ دستگاه خودرو و ۱۵ دستگاه موتورسیکلت سرقتی و دستگیری ۳۲ سارق در این رابطه شدند. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با تاکید بر عزم جدی پلیس در دستگیری سارقان، کشف اموال مسروقه و بازگرداندن اموال مکشوفه به مالباختگان از شهروندان خواست با رعایت هشدارهای پیشگیرانه فرصت را از سارقان سلب و در صورت مشاهده موارد مشکوک با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

متن کامل را ببینید

غافلگیری دو سارق حین سرقت از منزل با خودروی مسروقه درشاهین شهر اصفهان

دستگیری سارقان

با اقدام به هنگام ماموران انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه دو سارق که توسط یک خوروی مسروقه قصد سرقت از منزلی را داشتند، دستگیر شدند. "سرهنگ بهزاد ثابت راسخ" فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام این خبر به خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری، اظهار داشت: ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱ شاهین شهر در ساعات نیمه شب هنگام گشت‌زنی در یکی از محلات این شهر، متوجه ۲ سارق، که با روش توپی زنی درحال بازکردن درب یک منزل مسکونی خالی از سکنه بودند شده و سریعاً برای دستگیری آنها وارد عمل شدند. وی افزود: سارقان با مشاهده پلیس به وسیله یک دستگاه خودروی سمند مسروقه از محله گلدیس ، قصد فرار از محل را داشتند که با عکس‌العمل سریع مأموران خودروی آنها متوقف و هر دو سارق دستگیر شدند. سرهنگ ثابت راسخ با اشاره به مسافرت خانواده ها و خالی شدن منازل در روزهای پایانی هفته و ایام تعطیل و افزایش فعالیت سارقان منزل در این ایام، از شهروندان خواست قبل مسافرت زیورآلات و اموال با ارزش داخل منزل را به افراد مورد اعتماد خود بسپارند.

متن کامل را ببینید

طرح عملیاتی ذوالفقار ۱۱ پلیس در شاهین شهر اجرایی شد.

یازدهمین مرحله طرح عملیاتی ذوالفقار پلیس شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از جمع آوری و دستگیری ۴۹ معتاد متجاهر،خرده فروش مواد مخدر و سارق با اجرای مرحله یازدهم طرح عملیاتی ذوالفقار در نقاط جرم خیز این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری از فرماندهی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه  ؛ سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر اظهار داشت: مرحله یازدهم طرح عملیاتی ذوالفقار با محوریت دستگیری سارقان، خرده‌فروشان موادمخدر و جمع آوری معتادان متجاهر، با هدف ارتقای امنیت پارک ها و تفرجگاه ها و پاکسازی نقاط جرم خیز در محلات گلدیس، ردانی پور، خانه کارگر، هشت بهشت، مخابرات و شهرک میلاد شاهین شهر و همچنین ارتقای امنیت دیگر شهرها و روستاهای شهرستان به مدت ۷۲ ساعت اجرا شد. وی افزود: شناسایی و دستگیری ۱۲ سارق مربوط به سرقت های قطعات و محتویات خودرو، اموال معابر عمومی، اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه ساز، دستگیری ۵ خرده فروش مواد مخدر در پارک ها و محلات و جمع آوری ۳۲ و انتقال آنها به مراکز ترک اعتیاد از نتایج اجرای این طرح بود.

متن کامل را ببینید

زنده گیری ۱۰ قلاده سگ در طرح ضربتی شهرداری جهت تامین آسایش در مناطق مسکونی شاهین شهر

زنده گیری ده قلاده سگ توسط شهرداری شاهین شهر

پیرو درخواست عمومی شهروندان شاهین شهری پیرو سلب آسایش توسط برخی سگ های بی صاحب در حوالی مناطق مسکونی شهرداری شاهین شهر در طرحی ضربتی اقدام به زنده گیری سگ ها نمود. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری، روابط عمومی شهرداری شاهین شهر در تشریح این خبر اظهار نمود : با توجه به تماس شهروندان ارجمند مبنی بر سلب آسایش عمومی توسط سگ ها، این موضوع در اولویت ویژه واحد امور شهر حوزه معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر قرار گرفت که خوشبختانه ۱۰ قلاده سگ نژاد دار خطرناک توسط این واحد زنده گیری شد. گفتنی است این اقدام با همکاری نیروی انتظامی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان شاهین شهرومیمه صورت گرفته است.

متن کامل را ببینید

سقوط مرد ۳۲ ساله در یکی از قنات های شاهین شهر + شرح حادثه و تصاویر

سقوط مرد 32 ساله در یکی از قنات های شاهین شهر + شرح حادثه و تصاویر

مصدوم سقوط یافته در یکی از قنات های شاهین شهر توسط عملیات نجات آتش نشانان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر از قنات خارج و پس از امداد توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل گردید به گزارش خبرنگار پایگاه خبری شاهین شهری از سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر ، آتشپاد مجتبی رستمی رئیس این سازمان در تشریح این حادثه اظهار کرد: پس از اعلام حادثه مبنی بر سقوط فردی ۳۲ ساله در قنات، تیم امداد و نجات ایستگاه‌های سازمان به محل حادثه اعزام شدند. وی در ادامه با بیان اینکه این عملیات با مشقت های زیاد چند ساعت طول کشید ولی خوشبختانه با توان عملیاتی بالای تیم ، فرد دچار حادثه از قنات خارج و توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل گردید.

متن کامل را ببینید

کشف ۱۰۰ کیلوگرم تریاک در یک مسافرت خانوادگی توسط پلیس شاهین شهر

قاچاق تر یاک قاچاق مواد مخدر

فرمانده انتظامی شهر ستان شاهین شهر و میمه از کشف 100 کیلوگرم تریاک با توقیف دو دستگاه خودروی چری تیگو و پژو پارس در پوشش مسافرت خانوادگی و ناکام ماندن قاچاقچیان در انتقال مواد مخدر به پایتخت ، در عملیات ویژه پلیس در در یکی از محورهای اصلی این شهرستان خبر داد. فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه تصریح کرد: در این رابطه ۷ نفر قاچاقچی شامل ۵ نفرمرد و ۲ نفر زن که اعضای دو خانواده و از یک فامیل بودند و برای گمراه سازی پلیس به همراه دو کودک خردسال ، در پوشش مسافرت خانوادگی از جنوب شرق کشور عازم تهران بودند دستگیر شدند.

متن کامل را ببینید

کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی شاهین شهر جمع آوری شد.

جمع آوری کیوسک های فلافلی شاهین شهر

شهرداری شاهین شهر از جمع آوری کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی با علت رفع تصرف اموال عمومی خبرداد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، شهرداری شاهین شهر امروز  31 تیرماه 1402 از جمع آوری کیوسک های فلافلی انتهای پارک فردوسی با عنوان " پاسخ شهرداری به یک مطالبه عمومی دیرینه" خبرداد. در شرح این اقدام آمده است که رفع تصرف از اموال عمومی شهروندان در پارک فردوسی پس از طی مراحل قانونی و رأی مرجع قضایی و نیز با توجه به مذاکرات مکرر مدیریت شهری با همکاری نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه و ضابطین قضایی صورت گرفت. شایان ذکر است این اقدام در روزهای دو شنبه 26 و سه شنبه 27 تیرماه 1402 صورت گرفته است.

متن کامل را ببینید

بازنشستگان نیروی پلیس شاهین شهر تکریم و تقدیر شدند

تقدیر از بازنشستگان پلیس شاهین شهر

به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان ، آیین تکریم و تقدیر از بازنشستگان و اعضای وابسته انتظامی پلیس شاهین شهر برگزار شد. سرهنگ بهزاد ثابت راسخ فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه در این مراسم از پیشکسوتان و بازنشستگان پلیس به عنوان سند افتخار فراجا، در تأمین نظم و امنیت جامعه یاد کرد و امنیت امروز جامعه را حاصل یک عمر جانفشانی و تلاش این عزیزان دانست و بر لزوم تکریم و تقدیر شایسته از آنها تأکید کرد.

متن کامل را ببینید

سارقان سیم و کابل فشار قوی برق در شاهین شهر دستگیر شدند

دستگیری سارقان سیم و کابل برق فشار قوی در شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از غافیگیری و دستگیری دو سارق سیم و کابل های برق فشار قوی اماکن و واحدهای صنعتی این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام این خبر اظهار داشت در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت‌ سیم‌های برق، ماموران گشت انتظامی کلانتری ۱۱ شاهین شهر هنگام گشت‌زنی در یک از مناطق حومه شاهین شهر دو سارقی را که در حال سوزاندن روکش پلاستیکی کابل‌های برق فشار قوی بودند ، دستگیر کردند. وی با اشاره به کشف مقادیر زیادی سیم و کابل برق مسروقه در بازرسی از خودروی متهمان تصریح کرد: هر دو متهم که ساکن یکی از شهرستان مجاور بودند به فعالیت بزهکارانه خود در زمینه سرقت و سیم و کابل برق فشار قوی از اماکن صنعتی شهرستان شاهین شهر و میمه اعتراف کردند. این مقام انتظامی با اشاره به معرفی متهمان به مرجع قضایی از شهروندان خواست: در صورت مشاهده افراد و خودروهای مشکوک اطراف ترانس‌ها و ستون‌های انتقال برق خصوصاً در حومه شهرها و اطراف شهرک‌های صنعتی در اسرع وقت با شماره ۱۱۰ تماس و موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

متن کامل را ببینید

شهرداری شاهین شهر مقصر مرگ مرد نوازنده شناخته شد

حمله سگ های وحشی به جوان شاهین شهری مرگ جوان شاهین شهری توسط سگ های ولگرد

به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، ششم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ شاهین‌شهر  ، جوان 39 ساله‌ای بنام حسن مولا زاده احمدی | نوازنده ساز تومبا که برای تمرینِ نوازندگی به محوطه بیانی اطراف محله مسکن مهر شاهین شهر رفته بود با حمله سگ‌های وحشی مواجه شده و به دلیل شدت جراحات در محل حادثه جان باخت. پس از گذشت بیش از 2 سال از آن اتفاق و حادثه تلخ و ناگوار، هم اکنون بر اساس اظهارات سینا امیدی | وکیل پرونده خانواده متوفی و همچنین رای صادره از سوی دادگاه عمومی و انقلاب استان اصفهان، شهرداری شاهین شهر در این حادثه مقصر شناخته شده است که باید دیه و خسارت کامل متوفی را پرداخت نمائید.

متن کامل را ببینید

۱۲ موتورسیکلت متخلف در پارک های شاهین شهر توقیف شدند

برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف در دستور کار پلیس شاهین شهر

فرمانده انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از توقیف 12 دستگاه موتورسیکلت متخلف در پارک های شاهین شهر در راستای اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری شاهین شهری ، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ با اعلام خبر اظهار داشت: در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و جلوگیری از تردد موتورسیکلت سوارانی که در پارک‌ها و خیابان‌های منتهی به تفرجگاه‌های شاهین شهر با حرکات نمایشی و پرخطر ضمن ایجاد خطرات جانی و مالی برای خود و دیگران موجبات وحشت و مزاحمت را برای شهروندان فراهم می‌آورند، طرح تشدید برخورد با موتورسیکلت سواران متخلف به طور جد در دستور کار پلیس شهرستان قرار گرفته است. وی افزود: در همین رابطه شب گذشته ماموران یگان امداد پلیس شهرستان تعداد ۱۲ دستگاه موتورسیکلت متخلف را در پارک‌ها و تفرجگاه های شاهین شهر توقیف کردند.

متن کامل را ببینید